Dani otvorenih vrata udruga 2016.

Manifestacija Dani otvorenih vrata udruga koju organizira Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske godišnji je događaj koji se održava u cijeloj Hrvatskoj s ciljem informiranja javnosti o radu udruga u lokalnoj i široj zajednici. To je prilika da građani sudjeluju u brojnim kreativnim radionicama, predavanjima, predstavama, akcijama, te se upoznaju s različitim društveno korisnim projektima i programima, ali i mogućnostima volontiranja u udrugama. Tako su i  Zvjezdice, 23.5.,  otvorile svoja vrata svima koji su se željeli upoznati s radom naše udruge, naučiti nešto novo i zabaviti se uz društvene igre. Tijek dana je bio unaprijed isplaniran: od 12 do 14 sati radionica izrade cvijeća od papira; od 14 do 16 sati izrada recikliranog papira; od 16 do 18 sati je bio zabavni dio sa društvenim igrama (nogometići, Alias, Zlatna groznica..). Cijelo vrijeme bile su izložene bilježnice i panoi u kojima je vidljiv obrazovni i kreativni rad naših korisnika. Također su bile izložene rukotvorine koje se rade na Klubu podupirućih članova. Hvala svima koji su danas svojim dolaskom podržali rad naše udruge, zabavili se i naučili nešto novo. Dođite nam opet!:-)